Tvorba webových stránok

V čom je tvorba webových stránok u nás iná?

Využívame najnovšie metódy na to, aby sme vám priniesli unikátny výsledok za skvelú cenu. Webové stránky vytvárame vo vlastnom špeciálnom CMS, ktoré je oveľa modulárnejšie ako napríklad často používaný WordPress. Získate teda riešenie na mieru, ktoré naozaj potrebujete, a to bez kompromisov. 

Interný redakčný systém je možné prispôsobiť úplne podľa potrieb našich klientov. Bez problémov zvládne aj e-shopové riešenie s viac ako 300.000 produktami, a to s veľmi krátkym časom na odozvu a načítanie. 

Pripravíme pre vás web, ktorý budete milovať vy a aj vaši zákazníci.  

Ako na to?

V úvode je potrebné zistiť vaše preferencie, pripraviť si detailný zoznam všetkých potrebných a požadovaných funkcií novej webovej stránky. Až následne vieme pripraviť cenovú ponuku a prejsť k realizácii projektu. 

Počas realizácie máte prístup k aktuálnemu postupu prác na vašej webovej stránke, vďaka čomu môžete v prípade potreby usmerniť vizuálne prvky alebo prípadne pridať nové funkcie vhodné pre váš web. 

Poďme spolu vytvoriť dobrý obsah:

Kontaktujte nás e-mailom. Stačí, ak napíšete svoje meno, e-mail a krátku správu o tom, aká je vaša predstava o spolupráci.